csatlakozz csapatunkhoz

Személyi edző

Személyi edző kollégánkat keressük sülysápi fitnesztermünkbe.

A munkaidőt egyedileg alakítjuk ki attól függően, hogy fő vagy mellékállású kolléga csatlakozik csapatunkhoz.

Munkavégzés helyszíne: Sülysáp, Szent István tér 17./C

Feladatok:
-állapotfelmérés, amely átfogó képet ad a kliens aktuális edzettségi és egészségügyi állapotáról
-személyre szabott edzésterv
-edzések levezetése
-folyamatosan állapotfigyelés

Elvárások:
» Személyi edző végzettség
» előny, ha legalább 1 év munkatapasztalattal rendelkezel
» nagyon jól kommunikálsz  szóban – alapvető igényességed van az összefüggő gondolatok megfogalmazására
» kommunikációs vénával rendelkezel – nem teher számodra a kliensekkel való empatikus kommunikáció
» szeresd az embereket – ha jókedvűen tudod fogadni a hozzánk érkező vendégeket, ez a pozíció neked való
» a biztonság kedvéért még egyszer szeretnénk leírni ide is, hogy a munkaidőt tudjuk az egyéni igényekhez igazítani, az állás lehet fő vagy mellékállás is.

Fényképes, szakmai önéletrajzodat a fitwell2018@gmail.com e-mail címre várjuk.
Érdeklődni a 0630 6364 999 számon tudsz.
Süli Enikő, tulajdonos
FitWell Center

Csoportos óra oktató

Csoportos óra oktató kollégákat keresünk sülysápi fitnesztermünkbe.

Az óra jellegét tekintve megkötés nincs.

Légy akár zsírgyilkos, funkcionális, táncos, ha jó a zenéd és megnyerő a személyiséged vagy olyan eszközt, mozgásformát mutatsz, amilyet még nem látott a világ, mindenképpen jelentkezz.